Kontakt

Susanne Johansson- Administratör
Telefon: 0303-330590
E-post: susanne.e.johansson@ale.se

Anders Börjesson
- saxofon, klarinett, tvärflöjt, startår blås
Telefon: 0737-731487
E-post: anders.borjesson@ale.se

Andreas Aasen - brass, musik i datorn - vik
Telefon: 0737-731 488
E-post: andreas.asen@ale.se

Cecilia Jansson - piano
Telefon: 0737-73 14 93
E-post: cecilia.jansson@ale.se

Cecilia Luther - fiol, stråkorkester, startår stråk, gott och blandat
Telefon: 0737-73 14 92
E-post: cecilia.luther@ale.se

Cornelia Köppen - fiol, stråkorkester, startår stråk
Telefon: 0737-73 14 95
E-post: cornelia.koppen@ale.se

Eleonor Holst - bild, gott och blandat
Telefon: 0737-73 14 97
E-post: eleonor.holst@ale.se

Emelie Olofsson - gitarr, verksamhetsutvecklare, startår blås, flöjt
Telefon: 0737-731 499
E-post: emelie.olofsson@ale.se

Ingegerd Andersson -  sång, piano, pedagogisk samordnare
Telefon: 0737-73 14 89
E-post: ingegerd.andersson@ale.se

Kristoffer Sandberg - film
E-post: kulturskolan@ale.se

Martin Ekstrand- piano
Telefon: 0737-73 14 96
E-post: Martin.ekstrand@ale.se

Martin Fernandez - trummor, slagverksensemble, rock & pop, startår trummor
Telefon: 0737-73 14 91
E-post: martin.fernandez-ekestig@ale.se

Mats Lindberg- cello, orkester
Telefon: 0725-373 136
E-post: mats.lindberg@ale.se

Robin Tollén- gitarr, trumpet, tormbon - tjänstledig
Telefon: 0737-73 14 88
E-post: Robin.tollen@ale.se

Sofia Spånberg - teater, teaterlek
Telefon: 0701-410 181
E-post: sofia.spanberg@ale.se

Susanna Modig - musikal
Telefon: 0737-731 498
E-post: susanna.modig@ale.se

Lisa Haeger- Enhetschef kultur
Telefon: 0303-330658
E-post: lisa.haeger@ale.se